Taking too long? Close loading screen.

Antalya Havalimanı Taksi Hakkında

Havalimanı Taksi 1991 yılında S.S 115 Nolu Antalya Havalimanı Taksi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi adıyla kurulmuştur. Belirtilen tarihten bu güne kadar Taksiciler olarak Antalya Havalimanında, İç Hatlar, Dış Hatlar (Dış Hat-1, Dış Hat-2) terminalleri ve kargo terminallerinin geliş ve gidiş hatlarında taksi hizmetleri vermektedir.Antalya Havalimanı Taksi bu gün 250 araç ve 250 çalışan tecrübeli Şoförleriyle hizmet vermektedir. Havalimanı Taksi personeli tek tip elbise giyinen, tanıtım kartı takan, sabıka kaydı olmayan yabancı dil bilen, sertifikalı, kültürlü ve seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.Turizm Taşımacılık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz, bu taşımacılık sektörünün gerekleri ve kurallarına uygun olarak düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleriyle personelimizde bu bilincin sürekli kalmasını hedeflemiştir.Kooperatifimizce düzenlenen yabancı dil kursları ile turizme olumlu katkıda bulunma amacındadır. Kooperatifimize intikal eden tüm Şikayetleri mutlaka değerlendiren disiplin kurulumuz, disiplini, nizamı ve intizamı sağlamak amacıyla görevlerini sürdürmektedir.Kooperatif merkezinde personelimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yemek salonu, Kafeterya, berber salonu ve ibadet yapılabilmesi için mescit bulunmaktadır. Araçlarımızın sıralarını yönlendirmek amacıyla telsiz merkezini hizmete geçirilmiştir. Tüm araçlarımızda telsiz haberleşme hattı mevcuttur. Ayrıca lokalimiz de seminer amacı ile 150 kişilik eğitim salonu bulunmaktadır.

Sebahattin Küçükbaşkan
Kooperatif Başkanı

Antalya Havalimanı Taksi

Sizi Gitmek İstediğiniz Yere Güvenle Ulaştırır

  •  
API key not valid, or not yet activated.

Müşterileri Memnuniyetimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için geri bildirimlerinize büyük önem veriyoruz.Seyahat deneyiminizi bizimle paylaşmak için iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ile Gece Yarısı Havalimanından Konyaaltına Gelim.Sayın Mehmet Eser'în Mesleğine Gösterdiği Özen ve Ciddiyeti Bir Gün Her Taksinin Göstermesini Dilerim.Güvenle Seyahat Ettim
Yeliz Gül Ege
Hizmet Çok İyi. Taksici Arkadaşlarımız da Çok İyi, Arabalar Konforlu Hizmetleri Gayet İyi
Murat İpek
Türkiye de Olduğumuzu Samimiyetleriyle Fark Ettiriyorlar. Daha Önce Transfer Şirketiyle 4 saatte Vardığımız Yere 1 Saatte Gittik, Teşekkürler.
Osman Yalçın

İletişim Formu

Adres : Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminali 1, 07230 Muratpaşa/Antalya
Telefon : 0(539) 488 1616
E-Posta : info@antalyaairporttaxi.net

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli.Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımızla İlgili Sormak İstedikleriniz Tüm Sorularınız İçin 7/24 Bize Yazabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcimiz Tüm Sorularınız İçin Burada!
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?